Sukcesy młodzieży z CKZiU w Wyrzysku

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie naszej szkoły bardzo intensywnie brali udział w wielu konkursach i przedsięwzięciach.

Otrzymaliśmykolejny Certyfikat Jakości Kształcenia jako uznanie skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling.

Uczniowie Emilia Czyż i Jakub Gibas otrzymali Stypendium  Prezesa Rady Ministrów.

Sukcesami  było:  I miejsce Wiktorii Polewczyńskiej  w konkursie fotograficznym „ Sleeveface- pstryk i książki twarz już na sobie masz” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Pile, I miejsce   Zuzanny Sadowskiej i III miejsce Nadii Ostałowskiej  w VI Gminnym Konkursie Ortograficznym oraz  IV miejsce Jędrzeja Grembowskiego zdobyte w Konkursie Głośnego Czytania Literatury Anglojęzycznej.

Zakwalifikowaliśmy się do okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności podnosząc tym samym kwalifikacje zawodowe.

W  powiatowym konkursie „ Śladami stanu wojennego” trzech naszych uczniów otrzymało wyróżnienie za prace plastyczne i grafikę.

Nie zabrakło również sukcesów w sporcie, między innymiIII miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt  w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Tenisie Stołowym,  II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce ręcznej. Należy również wspomnieć o sukcesie szczypiornistów w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego.

Przed nami ferie zimowe, po których z nową dawką energii wrócimy do szkoły, będziemy uczyć się, brać udział w konkursach i nowych wyzwaniach. Zapraszamy na nasz szkolny fanpage https://www.facebook.com/ckziu.wyrzysk, gdzie na bieżąco będziemy informować  Was o naszych kolejnych sukcesach.

Skip to content