Instaling #certyfikatjakości

Miło nam poinformować, że na początku tego miesiąca Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku otrzymało Certyfikat Jakości Kształcenia w uznaniu skutecznego wykorzystania programu InstaLing w nauczaniu języków obcych

InstaLing to aplikacja, która umożliwia uczniom systematyczną, szybką i łatwą powtórkę słownictwa, które aktualnie jest wprowadzane i nauczane podczas lekcji. Jest to również innowacyjne narzędzie dla nauczycieli języków obcych, które daje możliwość ocenienia ilości przyswojonego słownictwa i  sprawdzenia systematyczności uczniów w nauce.

Pracujemy z programem już drugi rok szkolny – na lekcjach języka niemieckiego i angielskiego. Mamy nadzieję, że kolejne edycje pozwolą na zdobycie kolejnych certyfikatów, a tym samym przyczynią się do uzyskania jeszcze lepszych wyników podczas zajęć oraz w trakcie egzaminów.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom bo jednym z warunków otrzymania certyfikatu jest Wasza systematyczna praca i bardzo dobre wyniki. Dziękujemy i gratulujemy!

Skip to content