Wyniki konkursu plastycznego.

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „ Pasja, profesja, powołanie” oraz Europejskiego tygodnia Umiejętności Zawodowych „ Odkryj swój talent” CKZiU w Wyrzysku zaprosiło uczniów klas VII i VIII Szkół Podstawowych       do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „ODKRYWAM MOJĄ PASJĘ – WYMARZONY ZAWÓD”. Do szkoły napłynęło wiele interesujących prac spośród, których jury wybrało trzy najlepsze: 1 miejsce i nagroda bon do sklepu EMPIK dla Emilii Wiśniewskiej SP Wysoka, 2 miejsce i nagroda bilet do kina HELIOS Marcelina Szczepaniak SP Wysoka , 3 miejsce i nagroda bilet do kina HELIOS Wiktoria Ciachera SP Wysoka. Pozostali uczestnicy otrzymują podziękowania za udział w konkursie oraz słodki upominek. Wszystkim opiekunom i uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność.

Alina Kwiatkowska

Skip to content