Summer Recipes – creating an E-Book

Od 6 maja uczniowie CKZiU w Wyrzysku rozpoczęli oficjalne prace w projekcie eTwinning pod nazwą „Summer Recipes – creating an E-Book”. Platforma eTwinning, która daje nam wspaniałe możliwości kontaktu i współpracy z krajami europejskimi, staje się dla nas miejscem wymiany pomysłów i przepisów z uczniami z Albanii, Rumunii i Turcji. 

Zadanie, które zrealizujemy w maju to autorski projekt stworzony z myślą o uczniach klasy II Technikum Żywienia, którzy na zajęciach języka angielskiego zawodowego będą przygotowywać przepisy na dania idealne na lato. I to właśnie przepisy będą stanowiły główną część naszej publikacji, którą udostępnimy na początku czerwca 🙂

Trzymajcie za nas kciuki! A jeżeli chcecie poczytać więcej o naszym projekcie, zapraszamy na platformę eTwinning 🙂

Skip to content