Magia Świąt Bożego Narodzenia w CKZiU w Wyrzysku

Grudzień to piękny czas, który pozwala nam przygotować się na Święta Bożego Narodzenia, a  w CKZIU w Wyrzysku  magia Świąt rozpoczęła się od jarmarku i wspaniałych warsztatów bożonarodzeniowych przygotowanych przez Panią Pedagog, Kamilę Stuba. Podczas spotkań  powstały przeróżne dekoracje: stroiki, choinki, gwiazdy betlejemskie czy bombki – idealne na zbliżające się święta. 

W pierwszym tygodniu grudnia odbył się również  konkurs na najpiękniejszy stroik – ozdobę bożonarodzeniową. Oto lista nagrodzonych:

I miejsce- Kacper Topór, kl.IIIc BSIS

II miejsce- Dawid Bębas, kl.IIa BSIS

III miejsce- Patrycja Płaczek, kl.I TIŻ

Wyróżnienie przyznano 

Agacie Maciejewskiej, kl.IV TIŻ. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Wigilie klasowe, wspólne śpiewanie kolęd i jasełka przygotowane przez Panią Hannę Durau  pod hasłem JEDEN -ZERO DLA NIEBA  wprowadziły całą społeczność szkolną w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Swoją obecnością zaszczycił nas  Pan Kazimierz Wasiak – Przewodniczący Rady Powiatu w Pile, z czego bardzo się cieszymy. 

Tradycyjnie w szkole 16 grudnia odbył się szkolny konkurs na najpiękniejszy „Stół wigilijny”, w którym wzięły udział klasy BS1S i  Technikum. Komisja konkursowa przyznała wyróżnienie klasie 2 TIŻ oraz dyplomy za udział pozostałym klasom wraz z bonami podarunkowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców. Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i piękne dekoracje na  Święta Bożego Narodzenia! 

W okresie przedświątecznym nasi uczniowie pomagali również  osobom potrzebującym  oraz włączyli się w zbiórkę słodyczy dla Domu Dziecka w Więcborku. Pokazali nam tym samym jakie mają wspaniałe serca.

 Teraz nie pozostało nam nic innego, jak czekać na Święta.

CKZIU Wyrzysk

Skip to content