Finał XX Olimpiady Powiatowej w Pile, sport w CKZiU Wyrzysk

Finał XX Powiatowej Olimpiady

W piątek 13.09.2019r. na wielofunkcyjnym boisku LO im. Stanisława Staszica w Pile odbyła się , przeprowadzona przez Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy , impreza sportowa podsumowująca cykl zawodów XX Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018 – 2019 (impreza obyła się w formie gier i zabaw – uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale) .
Wśród wyróżnionych szkół znalazło się CKZiU z Wyrzyska , które zajęło I miejsce z pośród szkół z terenu powiatu pilskiego oraz V miejsce w klasyfikacji ogólnej z podsumowania wszystkich konkurencji zarówno z kategorii dziewcząt jak i chłopców ( do tej pory klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców była oddzielna ) .
Na szczególne wyróżnienie zasługuje męska reprezentacja , która zajęła III miejsce w klasyfikacji ogólnej co jest najwyższą pozycją sportową w historii naszej szkoły .

Skip to content