Dzień Edukacji Narodowej i Otrzęsiny klas pierwszych w CKZiU

W piątek 11 października w CKZiU w Wyrzysku przeżywaliśmy szczególny dzień – święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą i nadzorują.  W tym niezwykłym dniu nie zabrakło podziękowań i życzeń dla pedagogów, by ich niełatwa praca przynosiła satysfakcję, radość i wymierne efekty oraz dawała świadomość, że budują fundamenty pomyślnej przyszłości kolejnych pokoleń. Wiele ciepłych słów skierowano również pod adresem pozostałych pracowników szkoły, bez których nie mogłaby ona właściwie funkcjonować: pracowników administracyjnych
i pracowników obsługi, na których ręce uczniowie złożyli wyrazy najszczerszego uznania, za codzienną ciężką pracę, potrzebną, a jakże często niezauważaną i niedocenianą. Swoją wdzięczność wyrazili poprzez program artystyczny.

W drugiej części piątkowego świętowania uczniowie klas pierwszych przeszli otrzęsiny i zostali przyjęci w poczet braci szkolnej CKZiU w Wyrzysku. Impreza miała charakter rozrywkowy, było to święto radości, uśmiechu i dobrej zabawy. Każda klasa przeszła przez pięć wyzwań: „Kopalnię wiedzy”, „Kredką malowane”, „Wyginam śmiało ciało”’ „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz „Pokaz mody”. Gratulujemy wszystkim pierwszoklasistom poczucia humoru i dziękujemy za dobrą zabawę.

                                                                                                                                             Samorząd Uczniowski

Skip to content