Pilski Piknik Europejski

#PilskiPiknikEuropejski #funduszeeuropejskie #miasteczkoeuropejskie #powiatpilski #odstażystydospecjalisty

Wczoraj, 28.09.2019r. miał miejsce Pilski Piknik Europejski otwarty przez Starostę Pilskiego p. Eligiusza Komarowskiego. Mieszkańcy Piły i okolic, a przede wszystkim młodzież powiatu pilskiego,  mogła poznać wykorzystywanie środków zewnętrznych, w tym środków unijnych, w powiecie pilskim.

Podczas Pikniku funkcjonowało Miasteczko Europejskie, gdzie można było poznać Akademię Programowania Level UP, spróbować sił w języku angielskim,  rosyjskim,  hiszpańskim , a nawet skorzystać ze stoiska fryzjerskiego.

Realizację projektów w powiecie pilskim doskonale przedstawiała wystawa fotografii  „Fundusze Europejskie w obiektywie”. Oczywiście nie zabrakło tam nas z projektem: „ Od stażysty do specjalisty”,  dzięki któremu młodzież naszej szkoły podnosi kwalifikacje w kursie spawalniczym metodą MIG/MAT,  kursie barman- blender I-go i II – go stopnia, kursie sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami carvingu oraz realizuje  staże zawodowe.

PAMIĘTAJ, ŻE WARTO INWESTOWAĆ W SIEBIE.

DOŁĄCZ DO NAS!

– CKZiU Wyrzysk –

Skip to content