Absolwenci CKZiU 2019!

W ostatni piątek kwietnia mury Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku opuściło kolejne pokolenie absolwentów – uczniowie w zawodzie technik hotelarz, technik ekonomista, technik mechanizacji rolnictwa i technik informatyk.

Nadszedł czas na podsumowanie –  były i łzy wzruszenia, wspomnienia, podziękowania  skierowane do nauczycieli i rodziców  oraz pożegnania. To tutaj narodziła się niejedna przyjaźń, ukształtował się światopogląd absolwentów, a w końcu to tutaj zostali wyposażeni w wiedzę  i umiejętności, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Mamy nadzieję, że lata spędzone w CKZiU absolwenci 2018/2019 będą wspominać jedynie pozytywnie.

Uczniowie CKZiU uzyskali wysoką średnią ocen – świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Aleksandra Kowalska – średnia ocen 5,54

Milena Hek – średnia ocen 5,37

Agnieszka Gajewska – średnia ocen 5,12

Patryk Zyturus – średnia ocen 5,08

Klaudia Tyburczy – średnia ocen 5,07

Agnieszka Kłodawska – średnia ocen 5,04

Monika Kłodawska – średnia ocen 5,00

Tobiasz Janik – średnia ocen 4,93

Patrycja Bogacka – średnia ocen 4,82

Wioletta Konnek – średnia ocen 4,81

Marika Stridinger – średnia ocen 4,81

Hanna Smurawska – średnia ocen 4,78

Martyna Zbela – średnia ocen 4,78.

Podczas piątkowej uroczystości nagrodzono także uczniów, którzy uzyskali dobre wyniki w nauce, wybitnych sportowców oraz tych absolwentów, którzy angażowali się w życie szkoły. Listy gratulacyjne oraz podziękowania odebrali także zaproszeni na uroczystość rodzice.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak życzyć połamania piór na zbliżającym się egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Skip to content