DRZWI OTWARTE

Dnia 18 października 2019r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku odbyły się DRZWI OTWARTE.

W związku z tym szczególnym dniem zorganizowano wiele atrakcji, które zachęciły młodzież okolicznych szkół podstawowych do odwiedzin naszej szkoły! Tego dnia nastąpiło uroczyste otwarcie Szkolnej Ligi Halowej Piłki Nożnej pod patronatem honorowym Starosty Pilskiego P. Eligiusza Komarowskiego i Burmistrza Wyrzyska P. Bogusławy Jagodzińskiej. W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych z Wyrzyska, Osieka n/ Not, Falmierowa, Kosztowa i Wysoki oraz gospodarze. Pierwsze rozgrywki możemy zaliczyć do udanych, kolejne odbędą się już 06.12.2019r., 14.02.2020r. a finał będzie miał miejsce podczas Drzwi Otwartych CKZiU w Wyrzysku (III/ IV 2020r.).

Podczas Drzwi Otwartych uczniowie chętnie uczestniczyli też w ART TERAPII  i warsztatach języka angielskiego, podczas których powtórzyli podstawowe struktury leksykalno-gramatyczne w kontekście egzaminu ósmoklasisty, a także zapoznali się z projektami unijnymi realizowanymi w CKZiU, poznali pracę członków Szkolnego Koła PCK, Samorządu Uczniowskiego i odwiedzili szkolną bibliotekę, w której zorganizowano turniej książek.

Odwiedzających zachwycił pokaz umiejętności zawodowych naszych uczniów – był to wypiek ciasteczek i tortów (catering – Technik żywienia i usług gastronomicznych). Młodzież szkół podstawowych miała też okazję zagrać w gry komputerowe w ramach E-Sportu prowadzonego w naszej szkole (Technik informatyk).

Cieszymy się, że tego dnia odwiedziło nas tak wielu uczniów szkół podstawowych, i że wyszli od nas zadowoleni! Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania w ramach Drzwi Otwartych! 

Skip to content