Złoto dla uczniów CKZiU!

08 stycznia 2020 r. uczniowie CKZIU w Wyrzysku wzięli udział w turnieju finałowym Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej.

Czyżak Hubert, Michałek Mikołaj, Kowalski Marek, Jagodzinski Hubert, Barciszewski Mariusz, Łassa Fabian, Polcyn Radosław, Grochowski Krystian, Królik Miłosz i Bogacki Jakub rozpoczęli rozgrywki 13.12.2019 r., a w tym tygodniu zakończyli je ogromnym sukcesem. Chłopcy zajęli pierwsze miejsce i zdobyli tytuł Mistrza Powiatu Pilskiego wHalowej Piłce Nożnej. Zwycięstwo to cieszy tym bardziej, że mistrzowie obronili ten tytuł już trzeci rok z rzędu!

Nasza mistrzowska drużyna oczywiście gra dalej i 20 stycznia 2020 r. w Wągrowcu powalczy o prymat w rejonie pilskim.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Jan Wójcik

Skip to content