Piłkarze z CKZIU Wicemistrzami Rejonu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej!

Kolejny wspaniały występ piłkarzy z CKZIU w Wyrzysku za nami! 20 stycznia 2020r.  w hali sportowej OSiR w Wągrowcu Czyżak Hubert, Michałek Mikołaj, Kowalski Marek, Jagodzinski Hubert, Łassa Fabian, Barciszewski Mariusz, Grochowski Krystian, Bogacki Jakub i Królik Miłosz po świetnej grze zdobyli Wicemistrzostwo Rejonu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej. Jest to powtórnyogromny sukces naszych uczniów, którzy w grudniu 2019 roku zdobyli tytuł Mistrzów Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej!

Chłopaki oczywiście nie odpuszczają i grają dalej przenosząc się tym razem na boiska Orlika, gdzie będą bronili tytułu mistrzowskiego na tych obiektach. Turniej rusza już niebawem, a my na pewno będziemy informować o kolejnych sukcesach i oczywiście mocno trzymamy za nich kciuki!

Jan Wójcik,

CKZIU WYRZYSK

Skip to content