Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w tenisie stołowym.

W czwartek, 28 listopada 2019r. w hali sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego. W kategorii chłopców udział wzięły drużyny ze szkół: Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile, Zespół Szkół w Czarnkowie, Zespół Szkół Technicznych w Pile, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu, natomiast w kategorii dziewcząt drużyny ze szkół: Edukacja Lubasz, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu, Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile oraz Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu oraz oczywiście gospodarze turnieju.

Do samego końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Po zaciętej rywalizacji udało się jednak wyłonić najlepszych.

Zwycięzcami Turnieju zostali:

W kategorii dziewcząt:

I m-ce Edukacja Lubasz

II m-ce Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie

III m-ce I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu

W kategorii chłopców:

I m-ce Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile

II m-ce Zespół Szkół w Czarnkowie

III m-ce Zespół Szkół Technicznych w Pile

Wygranym wręczono medale oraz nagrody zasponsorowane również przez OSiR w Wyrzysku, a każdy z uczestników otrzymał też słodką przekąskę.

Elwira Pawłowska,

Kl. IV TIŻ

Skip to content