Biblioteczka-kącik czytelniczy

Miło nam poinformować, że w ramach projektu „Biblioteczka-kącik czytelniczy” przy ogromnym wsparciu firmy Signify Piła w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego „inicJaTyWy” z Signify, w styczniu wyremontowaliśmy bibliotekę w naszej szkole. Pomieszczenie zyskało nowy wygląd, piękny kącik czytelniczy, nowy telewizor i tym samy stało się centrum multimedialnym z prawdziwego zdarzenia. Biblioteka zyskała również tak potrzebne dodatkowe pomieszczenie przeznaczone na zaplecze.
Pięknie, odmienione wnętrze od razu rzuciło się w oczy naszym uczniom oraz pracownikom. Zachwyt w oczach naszych uczniów na widok pięknego pomieszczenia mówi sam za siebie. Młodzież, co nas bardzo cieszy, coraz częściej spędza swój wolny czas w bibliotece. Jednak nie byłoby to możliwe gdyby nie wielka pomoc P. Tomasza Maliszewskiego i P. MohamedaBelaid, którzy w ramach swojego wolnego czasu odmalowali nam pięknie to pomieszczenie. Z tego miejsca chcemy również podziękować P. Rafałowi Jerczyńskiemu- firma Gabi-Bis z Więcborka za umeblowanie naszego kącika czytelniczego. Bardzo dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy pomogli nam w różnych pracach około remontowych. Podziękowania należą się również absolwentowi naszej szkoły Fabianowi Kulpa.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim osobom,które na każdym etapie prac wsparły nasze przedsięwzięcie.


Monika Borucka-Rerek

Skip to content