KONIEC ROKU SZKOLNEGO W WYRZYSKIM CKZiU

W środę 19 czerwca 2019 roku wszyscy uczniowie w całej Polsce uroczyście zakończyli rok szkolny 2018/2019 i tym samym zainaugurowali długo wyczekiwany okres wakacyjnej beztroski i zabawy. Nie inaczej było w wyrzyskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Podczas uroczystego apelu podsumowano rok szkolny 2018/2019 i wręczono nagrody uczniom, którzy uzyskali bardzo wysoką średnią ocen i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.  

Także tego dnia pożegnały się ze szkołą programowo najwyższe klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej – klasa 3A ZSZ i klasa 3B ZSZ. Ponadto była to również okazja to złożenia podziękowań p. Sylwii Jułga, która w roku szkolnym 2018/2019 pełniła obowiązki dyrektora szkoły oraz powitanie nowego dyrektora szkoły – p. Agnieszki Marcinkowskiej-Beznosik.


Wszystkim uczniom życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!

Skip to content