Absolwenci CKZiU 2019!

W ostatni piątek kwietnia mury Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku opuściło kolejne pokolenie absolwentów – uczniowie w zawodzie technik hotelarz, technik ekonomista, technik mechanizacji rolnictwa i technik informatyk.

Nadszedł czas na podsumowanie –  były i łzy wzruszenia, wspomnienia, podziękowania  skierowane do nauczycieli i rodziców  oraz pożegnania. To tutaj narodziła się niejedna przyjaźń, ukształtował się światopogląd absolwentów, a w końcu to tutaj zostali wyposażeni w wiedzę  i umiejętności, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Mamy nadzieję, że lata spędzone w CKZiU absolwenci 2018/2019 będą wspominać jedynie pozytywnie.

Uczniowie CKZiU uzyskali wysoką średnią ocen – świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Aleksandra Kowalska – średnia ocen 5,54

Milena Hek – średnia ocen 5,37

Agnieszka Gajewska – średnia ocen 5,12

Patryk Zyturus – średnia ocen 5,08

Klaudia Tyburczy – średnia ocen 5,07

Agnieszka Kłodawska – średnia ocen 5,04

Monika Kłodawska – średnia ocen 5,00

Tobiasz Janik – średnia ocen 4,93

Patrycja Bogacka – średnia ocen 4,82

Wioletta Konnek – średnia ocen 4,81

Marika Stridinger – średnia ocen 4,81

Hanna Smurawska – średnia ocen 4,78

Martyna Zbela – średnia ocen 4,78.

Podczas piątkowej uroczystości nagrodzono także uczniów, którzy uzyskali dobre wyniki w nauce, wybitnych sportowców oraz tych absolwentów, którzy angażowali się w życie szkoły. Listy gratulacyjne oraz podziękowania odebrali także zaproszeni na uroczystość rodzice.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak życzyć połamania piór na zbliżającym się egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *