Korespondencja z Rodziną Królewską

W maju uczniowie klasy III TIŻ (grupa: Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych) zdecydowali się napisać list do Księżnej Meghan i Księcia Harrego. Jak wszyscy pewnie wiedzą, 06 maja urodziło się kolejne Royal Baby – syn Księżnej Meghan i Księcia Harrego, Archie Harrison Mountbatten-Windsor. W naszym liście złożyliśmy Książęcej Parze serdeczne gratulacje z tego powodu życząc Księżnej i małemu Archiemu dużo zdrowia i radości. Do listu dołączyliśmy również gratulacje z okazji pierwszej rocznicy ślubu, którą Para Książęca obchodziła 19 maja. Napisanie listu było dla nas świetną okazją do przypomnienia sobie nazwisk i tytułów całej Rodziny Królewskiej i wysłuchania oficjalnego oświadczenia Księcia Harrego, który informował cały świat o narodzinach syna. A dziś bardzo się cieszymy bo z Pałacu Buckingham przyszła do nas odpowiedź. Książęca Para bardzo dziękuje za życzenia i gratulacje oraz przesyła serdeczne pozdrowienia. Otrzymaliśmy również pamiątkowe zdjęcie.

To nie był pierwszy nasz list zagraniczny. Wcześniej pisaliśmy już listy do Królowej Elżbiety i Papieża Franciszka. A kto następny? Już nad tym myślimy i już niedługo na pewno Wam o tym napiszemy!

Ewa Orzeł-Sobczyk

Skip to content