Dnia 9 września na zaproszenie p. Moniki Boruckiej-Rerek naszą szkołę odwiedziła Pani Kinga Korycka, przyrodnik, fotograf i badaczka kultur. Od wielu już lat przemierza najdalsze zakątki świata. Jest też autorką bloga Wyprawy Awanturnicy. Naszym uczniom opowiedziała o swojej ostatniej wyprawie żaglowcem po Morzu Śródziemnym, którą odbyła wraz z grupą przyjaciół. […]
Archiwum miesiąca: październik 2019
13 wpisów