Drzwi Otwarte 2024

W najbliższą sobotę, 06 kwietnia w godzinach 9:00 – 13:00
Serdecznie zapraszamy młodzież klas siódmych i ósmych wraz z Rodzicami na

Drzwi Otwarte Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.
Jedną z atrakcji naszych Drzwi Otwartych będą spotkania z instruktorem Ośrodka
Szkolenia Kierowców „JOKER”, z którym współpracujemy już kolejny rok. Przypominamy przy okazji, że nasi uczniowie mają 10% zniżki na wszystkie kursy w Ośrodku Szkoleniowym Kierowców „JOKER”, a uczniowie z najwyższą średnią w Branżowej Szkole I Stopnia i w Technikum otrzymują dofinansowanie 2/3 kosztów na wybrany kurs. 

Ponadto tego dnia na wszystkich czeka pokaz kierunków kształcenia w Technikum i Branżowej Szkole I Stopnia, warsztaty kulinarne, kawiarenka z wypiekami naszej
młodzieży, szkolenie z myślenia wizualnego, e-Twinningowe wyzwania, potyczkimatematyczno-fizyczne oraz rozgrywki w tenisie ziemnym i tenisie stołowym wraz z członkami Szkolnego Klubu Olimp. Zapewniamy również spotkanie z pracownikami firmy Hjort Knudsen, którzy przedstawią ciekawą ofertę praktyk i pracy przygotowaną specjalnie dla obecnych i przyszłych uczniów CKZiU w Wyrzysku, a doradca zawodowy pomoże dokonać właściwego wyboru kształcenia. 

W poznaniu szkoły pomogą uczniowie Samorządu Uczniowskiego.
Zapraszamy serdecznie!Do zobaczenia w najbliższą sobotę, 06 kwietnia w godzinach 9:00 – 13:00r.

Skip to content