Zjazd Absolwentów CKZIU w Wyrzysku 2023

02 czerwca 2023 roku odbył się Pierwszy Zjazd Absolwentów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku. Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich – naszych uczniów, nauczycieli, dyrektorów i absolwentów.

Chwila wzruszeń, wspomnień, wspólnych przeżyć i łzy radości bo przez lata tworzyliśmy społeczność szkolną. Z dumą patrzyliśmy na naszych absolwentów i z wielką ciekawością słuchaliśmy ich opowieści o zrealizowanych już marzeniach i planach na dalsze lata.

Drodzy Absolwenci, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy  – dziękujemy, że przyjęliście nasze zaproszenie. Jesteście z nami w naszych sercach, dajecie nam siłę i energię na przyszłość. Szczególne podziękowania kierujemy do absolwentów, którzy umilili nam spotkanie swoim występem, a byli to Sylwester Sell, Ewa Kryza i Izabela Lewandowska-Zywer.

To był dla wszystkich wzruszający dzień….
Do zobaczenia na kolejnym zjeździe!

Skip to content