LAN Wyrzysk 2019 – Rozgrywki Counter Strike

To w CKZiU w Wyrzysku po raz kolejny odbył się Drużynowy Międzyszkolny Turniej E-sport Mini Lan 2019 pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego oraz Burmistrz Wyrzyska.

Uczniowie szkół podstawowych chętnie uczestniczyli w przygotowaniach i rozgrywkach turniejowych.

Puchar od Burmistrza Wyrzyska p. B. Jagodzińskiej za zajęcie I miejsca otrzymała drużyna ze  Szkoły Podstawowwej im. W. Kaji z Białośliwia , II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku, a III miejsce Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kosztowie.

Drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców CKZiU w Wyrzysku oraz upominki ze Starostwa Powiatowego w Pile. Na uczestników i nie tylko czekamy we wrześniu w murach naszej szkoły. Do zobaczenia!

Skip to content