Dla Ucznia

 

  

Dla Kandydata

 

 

 

 

Powiatowy Turniej Wiedzy o Sporcie

9 marca w sali Młodzieżowego Domu Kultury w Pile odbył się jubileuszowy, X Powiatowy Turniej Wiedzy o Sporcie. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Pile, a poprowadził ją Wojciech Dróżdż, inicjator tego przedsięwzięcia. 

Swoją sportową wiedzę zaprezentowały dwuosobowe drużyny z jedenastu szkół ponadgimnazjalnych powiatu pilskiego. CKZiU w Wyrzysku reprezentowali uczniowie
kl. III TEI - Oskar Łapacz i Bartosz Smurawski. Po ciężkiej rywalizacji Oskar i Bartek uplasowali się w ścisłej czołówce zajmując 3 miejsce tuż za Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pile oraz I LO w Pile. Opiekun drużyny – Oliwia Rozpłoch-Grzelak nie ukrywała radości z sukcesu chłopaków, gdyż to pierwsze podium dla CKZiU w Wyrzysku na przestrzeni dziesięciu lat odbywania się konkursu. Brązowi medaliści z CKZiU w Wyrzysku odebrali liczne, cenne nagrody rzeczowe.

Gośćmi specjalnymi imprezy byli: Zbigniew Makowski (utytułowany sztangista – weteran) oraz Grzegorz Witkowski (dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Pile, trener i były siatkarz). 

 

z1
z15
z14
z13
z12
z11
z10
z9
z8
z7
z6
z5
z3
z2
z16