Dla Ucznia

 

  

Dla Kandydata

 

 

 

 

Zagrali dla WOŚP

W piątek 12 stycznia 2018 r.  w hali sportowej CKZiU w Wyzysku odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany przez Sztab WOŚP z Wyrzyska.

W turnieju piłkarskim wzięła udział rekordowa liczba drużyn. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ich aż 21! Drużyny reprezentowali uczniowie z trzech szkół: Szkoły Podstawowej w Wyrzysku, Szkoły Podstawowej w Kosztowie oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.  Mecze zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z SP w Wyrzysku – Łukasz Sadłowski i Sławomir Gajdziński (sędziowie główni) oraz Oliwia Rozpłoch-Grzelak
z CKZiU w Wyrzysku.

Pieniądze zebrane podczas turnieju zostały przekazane na 26. Finał WOŚP.

Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom, a także kibicom za tak liczny udział w turnieju, wspaniałą atmosferę, przyjacielską rywalizację i wielki dar serca.

- Dzięki Wam wsparliśmy szczytny cel jakim jest WOŚP - podkreślają organizatorzy, którzy już dziś zapraszają do udziału w kolejnych edycjach sportowych zmagań. 

 

                                                                                               Oliwia Rozpłoch - Grzelak